Over ons

OVER ONS

Varkenshandel Ter Haar - Posthouwer: Wie zijn wij?


 

Dagelijks zijn wij bezig met de varkenshandel. Samenwerken met onze leveranciers en afnemers is daarbij het sleutelwoord. Mensen met elkaar verbinden is de basis voor ons en uw succes. Wilt u kennis maken met onze medewerkers? Lees dan verder. Voor algemene contactgegevens klikt u hier.

Onze Missie

Wij willen een belangrijke bijdrage leveren aan de continuïteit van de varkenshouderij in ons werkgebied. Door samen te werken met onze leveranciers en afnemers streven wij naar een goed rendement voor varkenshouders middels inzet, kennis, ervaring en plezier. En dat alles met respect voor mens, dier en milieu.

Geschiedenis

Op 1 januari 2019 zijn de activiteiten van Posthouwer/Boerkamp uit Wilp geïntegreerd in Varkenshandel Frans ter Haar uit Reutum. De naam Varkenshandel ter Haar – Posthouwer staat voor het samen komen van generaties lange ervaring van meerdere familiebedrijven in de varkenshandel. De naam symboliseert niet alleen een geschiedenis, maar staat ook voor een toekomst van samen bouwen aan een sterke varkenshouderijsector.

Werkgebied

Ons werkgebied bestaat uit Nederland, Nordrhein-Westfalen en Niedersachsen. Biggen, vleesvarkens en slachtzeugen blijven binnen Nederland of gaan van Nederland naar Duitsland. Voor vraag en aanbod buiten onze regio werken wij samen met partners die hierin gespecialiseerd zijn.

Maak hieronder kennis met onze medewerkers!

IN- EN VERKOOP VARKENS NEDERLAND EN DUITSLAND

Frans ter Haar

Direct: +31(0)541 729324
Mobiel: +31(0)6 54990131
E-mail: frans@terhaarposthouwer.nl

OPERATIONEEL EINDVERANTWOORDELIJK

Koen ter Haar

Direct: +31(0)541 729321
Mobiel: +31(0)6 15380124
E-mail: koen@terhaarposthouwer.nl

ADMINISTRATIE

Lucy ter Haar

Kantoor: +31(0)541 670238
E-mail: lucy@terhaarposthouwer.nl

BINNEN- EN BUITENDIENST

Aalt Posthouwer

Mobiel: +31(0)6 53499178
E-mail: aalt@terhaarposthouwer.nl

IN- EN VERKOOP VARKENS NEDERLAND

Jan Posthouwer

Mobiel: +31(0)6 53313200
E-mail: jan@terhaarposthouwer.nl

IN- EN VERKOOP VARKENS

Robert Asbroek

Mobiel: +31(0)6 52056783
E-mail: robert@terhaarposthouwer.nl

BINNEN- EN BUITENDIENSTMEDEWERKER

Dennis Gerritsen

Direct: +31(0)541 729323
Mobiel: +31(0)6 13371385
E-mail: dennis@terhaarposthouwer.nl

BUITENDIENSTMEDEWERKER

Erwin Neppelenbroek

Mobiel: +31(0)6 45366871
E-mail: erwin@terhaarposthouwer.nl

BUITENDIENSTMEDEWERKER

Everhard Rozendaal

Mobiel: +31(0)6 54246229
E-mail: everhard@terhaarposthouwer.nl

PLANNER

Peter Buitenhuis

Direct: +31(0)541 72932
Mobiel:+31(0)6 54310090
E-mail: peter@terhaarposthouwer.nl

PLANNER

Evert Mekelenkamp

Direct: +31(0)541 729326
Mobiel: +31(0)6 25017780
E-mail: evert@terhaarposthouwer.nl

Facturering en administratie

Telefoonnummer: +31(0)541 670238
E-mail: info@terhaarposthouwer.nl

Chauffeurs

Ons bedrijf werkt met een vaste groep fulltime en flexibel inzetbare chauffeurs.